طراحی وب سایت

طراحی وبسایت آمیزه ای از هنر طراح تجربه کاربری ، طراح رابط کاربری و تخصص  کدنویس (خلاقیت ، هنر و دانش) است و درصورتی هر یک از این سه فرد کار خود را به خوبی انجام ندهد نتیجه کار را تحت تاثیر قرار میدهد و ممکن است هزینه و زمان مشتری را هدر دهد. یکی از دغدغه های اصلی مشتریان پیدا کردن بهترین طراحان و کدنویس است

 امروزه هجوم کاربران به اینترنت و  استفاده از خدمات مبتنی بر وب صاحبان مشاغل را بر این داشته که خود را به روز نگهدارند و با هر کسب و کاری سایت خود را ایجاد میکنند و تلاش میکنند آن را به مشتریان خود معرفی کنند.

یکی از مهمترین بخشهای طراحی سایت ، طراحی رابط کاربری آن است که باید توسط متخصصان این حوزه انجام شود در غیر این صورت یک سایت غیر استاندارد و شکست خورده خواهید داشت . طراح رابط کاربری با تجربه و ابزاری که دارد میتواند با اجرای یک طرح خوب و به روز بازدید کنندگان را در سایت شما نگهدارد و شما را به هدفی که دارید برساند.

طراحی رابط کاربری حرفه ای

ما در دیزاینر چهار با تجربه ی ۹ ساله در امور طراحی رابط کاربری و طراحی گرافیک این اطمینان را به شما می دهیم که طرح مد نظر شما را با رعایت اصول حرفه ای این کار برای شما عزیزان انجام دهیم و تمام تلاش خود را میکنیم تا رضایت مشتری را که مهمترین هدف ماست به دست آوریم

در طراحی یک سایت حرفه ای باید موراد زیادی را در نظر گرفت ، از رنگ بندی و انتخاب پالت رنگی مناسب گرفته تا اجرای طرح با ابزار مناسب باید زمان زیادی گذاشته شود و برای هر پروژه بهترین ها را انتخاب واجرا  کنیم. طراح می تواند با مشورت با مشتری و دیدن پروژه هایی که مشتری پیشنهاد می دهد سبک و طرح مورد علاقه مشتری را بشناسد و آن را اجرا کند تا مشتری نیز در پایان پروژه از آن رضایت داشته باشد. ارائه وایرفریم ها نیز از هدر رفتن زمان جلوگیری می کند و به طراح کمک می کند تا سریعتر پروژه را پیش ببرد. البته مشتری هم باید اطلاعات کامل را در اختیار طراح قرار دهد و او را از سردرگمی خارج کند. مشتری می تواند تاثیر بسزایی در اجرای پروژه داشته باشد و کمک های زیادی به طراح بکند اگر اطلاعات اولیه را کامل و بدون کم و کاستی در اختیار طراح قرار بگیرد سرعت اجرا را بیشتر می کند و در نهایت مشتری هم زودتر به خواسته خود می رسد.

 

قیمت طراحی رابط کاربری وب سایت

هزینه طراحی رابط کاربری مثل بقیه بخش های این حوزه وابسته به نوع پروژه و جزئیاتی است که در طرح وجود دارد. تعداد صفحات ، جزییات صفحات ، نوع پروژه (شرکتی،فروشگاهی و …) و سایر موارد میتواند در تعیین هزینه نهایی پروژه تاثیر گذار باشد

برای تعیین هزینه میتوانید به صورت رایگان با ما در تماس باشید تا قیمت و زمان دقیق پروژه شما را تعیین کنیم

طراحی وب سایت
طراحی وب سایت

 

طراحی سایت خلاق

برای طراحی یک سایت خلاقانه و حرفه ای نیاز به تجربه ی زیاد و انجام پروژه های زیاد است. خلاقیت در طراحی وب سایت را طراح می تواند با نگاه دقیق دیدن پروژه ای به روز و جدید ایرانی و خارجی ، نگاه دقیق به اطراف ، ایجاد پالت رنگ مناسب و… به دست می آورد. خلاقیت یک شبه به دست نمی آید و باید برای بدست اوردن آن زمان گذاشت و ممکن است برای طراحی یک سایت خلاق مجبور باشید چند وایرفریم اجرا کنید و طرح نهایی را از داخل آنها جدا کنید. بعد از اجرای وایر فریم انتخاب پالت رنگی مناسب برای پروژه از اهمیت زیادی برخوردار است و طراح باز هم باید از تجربه خود استفاده کند و پالت رنگی را ایجاد کند. البته سایتهای زیادی برای ایجاد پالت رنگی ایجاد شده که می توان از آنها کمک گرفت و رنگ بندی سایت را انتخاب کرد. بعد از انتخاب رنگ باید برای پروژه شروع به انتخاب تصاویر کنیم . تصاویر با کیفیت و مرتبط با پروژه که می تواند نتیجه کار را کاملا تحت تاثیر قرار دهد.

 

تایپوگرافی در طراحی سایت

در طراحی سایت باید از فونت مناسب استفاده شود و متن ها را که تاثیر زیادی در رابط کاربری سایت دارند درست و مناسب در کنار هم قرار دهیم. فضای خالی در متن ها باید مناسب باشد و بیننده بتواند متن ها را راحت مطالعه کند. رنگ پس زمینه متن ها اهمیت زیادی دارد و تا حد امکان نباید متن های بلند را با زمینه تیره استفاده کرد.

 

ویژگی های تایپوگرافی مناسب

انتخاب فونت مناسب با نوع سایت
اندازه فونت ها
محل قرار گیری متن و فضای خالی
اهمیت و میزان خوانایی متن
تناسب فونت ها و اندازه ها در بخش های مختلف سایت

 

طراحی سایت
طراحی سایت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *