درباره من

استودیو طراحی دیزاینر چهار
استودیو طراحی دیزاینر چهار

استودیو طرحی گرافیک دیزاینر چهار کار خود را از سال 1386 با هدف کیفیت، کسب رضایت مشتری و دسترس پذیری آغاز کرد. در این مجموعه، برای برآورده کردن این اهداف، بهترین کارشناسان و کارشناسان ارشد طراحی گرافیکی مشغول به همکاری با تیم ایده پردازی هستند تا بتوانند ایده آل ترین و تخصصی ترین محصول را در اختیار کارفرما قرار دهند.

در دیزاینر 4 تعریف رضایت مشتری از دو جنبه اهمیت پیدا می کند. جنبه ی اول رضایت مشتری از نحوه ی تعامل و برخورد پرسنل مجموعه ی دیزاینر 4 است. ما مشتریان خود را دوستان خود می پنداریم. دوست داریم که مشتریان ما نیز پس از همکاری با این مجموعه چنین حسی را نسبت به ما داشته باشند. جنبه ی دوم رضایت مشتری، رضایت از محصول نهایی است که امید است این امر همواره با بهره گیری از بهترین طراحان و ایده پردازان محقق گردد.

خدمات ما شامل : طراحی رابط کاربری وب سایت و فروشگاه ، طراحی لندینگ پیج ، طراحی گرافیک ( شامل طراحی لوگو ، طراحی ست اداری ، طراحی کاتالوگ و بروشور ، طراحی بنر و بیلبورد ، طراحی اپلیکیشن موبایل) می باشد.

شما میتوانید برای ثبت سفارش از طریق فرم صفحه تماس با ما و یا تلگرام ( designer4ir@ ) مشخصات سفارش خو را برای ما ارسال نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم .

با احترام
احمد یوسف وند