پرش لینک ها
Explore
Drag

نمونه کار

طراحی رابط کاربری

فروشگاه اینترنتی

جذاب دیده شوید

دیزاینر چهار با 10 سال سابقه در طراحی رابط کاربری ، به شما کمک میکند تا با داشتن یک وبسایت با رابط کاربری مناسب ، مشتریان و کاربران خود را راضی نگهدارید و به هدف خود برسید .اصلی‌ترین بخشی که کاربر بعد از رسیدن به محصول یا سایت شما با آن مواجه می‌شود و تعامل دارد، رابط کاربری است که از آن به عنوان طراحی ظاهری، المان‌های تصویری، دکمه‌ها، منوها و… هم یاد می‌شود. درواقع طراحی کاربری آن جلوه بصری است که کاربر در نگاه اول با آن ارتباط برقرار می‌کند و اگر نتواند مخاطب را جذب کند، کاربر شما خیلی زود از دست می‌رود.

نمونه کارهای منتخب

طراحی رابط کاربری ارزان

طراحی رابط کاربری

حرفه ای
طراحی رابط کاربری فروشگاه

طراحی رابط کاربری

وردپرس
طراحی ui وبسایت

رابط کاربری

وبسایت

طراحی رابط کاربری فروشگاه

طراحی رابط کاربری مناسب و حرفه ای می تواند کاربر را به فروشگاه اینترنتی شما جذب کرده و یک خرید ایده آل را برای آنها رقم بزند ، اتفاقی که برای سایت های فروشگاهی دارای اهمیت زیادی است تا بتوانند کاربران خود را راضی نگه داشته و آنها را ترغیب کرده تا باز هم از فروشگاه شما دیدن و خرید نمایند.
میتوان گفت اولین برخورد مشتری با شما طراحی رابط کاربری فروشگاه اینترنتی شماست که باید در بهترین حالت خود قرار گرفته باشد. اتفاقی که فقط با کمک یک تیم حرفه ای خلاق انجام خواهد گرفت. هر گونه نقص در اجرای رابط کاربری میتواند ضربه ای شدید به کار شما بزند و مشتریان ناراضی شما افزایش دهد. پس میبایست در انتخاب طراح خود دقت نمایید و پروژه خود را با افراد حرفه ای پیش ببرید تا بتوانید به هدف و برنامه ای که در نظر گرفته ای برسید و در این راه سرمایه و زمان خود را از دست ندهید.

 

طراحی یوآی

اگر قصد دارید برای فروشگاه اینترنتی خود یک وبسایت راه اندازی کنید باید توجه داشته باشید که یکی از مهمترین بخش ها طراحی رابط کاربری آن است که نقش اساسی در جذب و حفظ کاربر دارد. حتی اگر مطالب و محصولات حرفه ای داشته باشید اما سایت شما رابط کاربری ضعیفی داشته باشد ، کاربر آن را ترک میکند و تمام هزینه و زمان شما هدر خواهد رفت و شما با گروهی از مخاطبان ناراضی روبرو خواهید شد ، اتفاقی که با یک انتخاب اصولی میشود از آن جلوگیری کرد و با ارائه یک طرح حرفه ای مخاطبان خود را دائمی کرده و اعتماد آنها را جذب کرد فقط باید توجه داشته باشید که یک طراح حرفه ای را انتخاب کنید که بتواند خروجی استاندارد و مطابق زمینه کاری شما ارائه دهد. در این زمینه نمونه کارهای هر طراح حرف آخر را میزند که شما میتوانید با بررسی نمونه کارهای طراحان مختلف و مقایسه آنها یک نفر را انتخاب کرده و پروژه خود را به او بسپارید . ما در دیزاینر چهار از سال ۱۳۹۱ در این زمینه فعالیت داریم و میتوانیم نیاز شما را در این زمینه برطرف کرده ، نمونه کارهای ما را در وب سایت ، پیج اینستا ، دریبل و بیهنس ما مشاهده کنید و با خیالی آسوده پروژه خود را به ما بسپارید.

 

این خدمات مناسب چه کسانی است؟

فروشگاه های اینترنتی با هر زمینه فعالیتی از جمله فروشگاه اینترنتی لوازم دیجیتال ، لوازم ورزشی ، لوازم خانگی ، لباس ، محصولات دیجیتال و … شامل این خدمات هستند و می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در صفحه تماس با ما ، به صورت رایگان با تیم دیزاینر چهار صحبت کرده و از مشاوره رایگان ما برخوردار شوید.