طراحی گرافیک اپلیکیشن

طراحی گرافیک اپلیکیشن موبایل UI / UX نیازمند تخصصی خاص در زمینه طراحی گرافیک است. طراحان گرافیک هر چقدر هم که تجربه در زمینه طراحی داشته باشند، نیازمند دانش مرتبط با طراحی های ui و ux هستند تا بتوانند در زمینه طراحی گرافیک اپلیکیشن موبایل قدم بردارند.

 

 

 

طراحی رابط کاربری اپلیکیشن

با روی کار آمدن تلفن های هوشمند و استقبال مردم از این دستگاه ها، لزوم استفاده از اپلیکیشن ها روز به روز بیشتر و جدی تر از قبل شده است و صاحبان کسب و کارهای بزرگ و کوچک سعی میکنند با طراحی اپلیکیشن های حرفه ای و استاندارد از رقیبان پیشی بگیرند. طراحی اپلیکیشن نیاز به دانش و تجربه خاص خود دارد و شما میتوانید این خدمت را از دیزاینر چهار دریافت کنید. تجربه ۹ ساله در طراحی گرافیک و طراحی رابط کاربری باعث شده تا مشتریان باخیالی آسوده پروژه های خود رابه ما بسپارند و توانسته ایم در این سالها رضایت مشتریان را کسب کنیم.

چرا طراحی اپلیکیشن؟

استفاده زیاد از گوشی های هوشمند به خصوص اندرویدی در بین مردم باعث شده تا نیاز به طراحی اپلیکیشن روز به روز بیشتر شده و هرکس با هر کسب و کاری سعی میکند اپلیکیشن خود را ایجاد کرده و آن را در اختیار کاربرانش قرار دهد. در  طراحی رابط کاربری اپلیکیشن باید راحتی استفاده و کاربردی بودن آن در نظر گرفته شود تا نیازهای کاربر را بطرف کند.

مزایای طراحی اپلیکیشن حرفه ای

تعامل راحت با کاربر و مشتری
شاید بتوان اصلی ترین مزیت داشتن اپلیکیشن حرفه ای را تعامل راحت با کاربر و مشتری دانست. در نتیجه فروش بیشتر و نتیجه گیری بهتری در انتظار شما خواهد بود.

ارزش قائل شدن برای کاربر و مشتری
یک رابط کاربری خوب نظر مشتریان شما را به خود جلب میکند، حتی تاثیر بسزایی در اعتماد سازی برای فروش بیشتر را دارد. کاربر اگر متوجه شود که صاحب کسب و کار به او اهمیت میدهد و نیازهای او را برطرف میکند به سایت و اپلیکیشن اعتماد میکند و میتواند به مشتری وفادار شما تبدیل شود.

برند سازی
با توجه به اینکه کاربران موبایل بیشتر از دسکتاپ هستند یکی از راه های برند سازی طراحی یک اپلیکیشن حرفه ای و کاربر پسند.