پرش لینک ها
Explore
Drag

طراحی سایت

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال رامانکس

طراحی رابط کاربری وب سایت صرافی آنلاین ارز دیجیتال رامانکس (آموزش زبان انگلیسی) ، توسط دیزاینر چهار انجام شد و توانستیم با اجرای یک پروژه ریسپانسیو و حرفه ای با استفاده از نرم افزار ایکس دی رضایت کامل مشتری را جلب کنیم . اصلی‌ترین بخشی که کاربر بعد از رسیدن به محصول یا سایت شما با آن مواجه می‌شود و تعامل دارد، رابط کاربری است که از آن به عنوان طراحی ظاهری، المان‌های تصویری، دکمه‌ها، منوها و… هم یاد می‌شود. در واقع طراحی کاربری آن جلوه بصری است که کاربر در نگاه اول با آن ارتباط برقرار می‌کند و اگر نتواند مخاطب را جذب کند، کاربر شما خیلی زود از دست می‌رود.

مشتری

صرافی رامانکس

نقش

طراح رابط کاربری

تاریخ

زمستان 1402

اشتراک گذاری

طراحی رابط کاربری وب سایت

ریسپانسیو کامل و رعایت گرید بندی های استاندارد

آیا سفارش مشابهی دارید؟

رابط کاربری این وب سایت با استفاده از نرم افزار ایکس دی اجرا شده است

صفحه اصلی
خدمات
بیت کوین
درباره ما
تماس با ما
وبلاگ
ادامه مطلب وبلاگ
ورود و ثبت نام

طراحی وب سایت
طراحی لندینگ پیج

زمینه فعالیت

صرافی ارز دیجیتال

نوع سفارش

طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری

نرم افزار

ادوبی ایکس دی

طراح

احمد یوسف وند

رابط کاربری صرافی ارز دیجیتال

طراحی رابط کاربری

عامل اصلی ارتباط کاربر با سایت و اپلیکیشن ها رابط کاربری آنهاست که توسط طراحان این رشته و با استفاده از نرم افزار های تخصصی این زمینه مانند ادوبی ایکس دی ، فیگما ، اسکچ و … طراحی و ساخته می شوند. با ما همراه باشید تا بیشتر شما را با این رشته آشنا کنیم چون نیازی که امروزه بیشتر از قبل به آن روبرو هستیم و برای همه صاحبان مشاغل ضروری است تا با این رشته آشنا شوند چون امروزه نیاز به طراحی سایت و طراحی رابط کاربری اولویت فراوانی پیدا کرده است.
تمامی محصولات ساخته شده توسط انسانها باید به گونه ای طراحی شوند که استفاده از آنها راحت و اصولی باشد به این مورد که باعث استفاده از محصولات و به کارگیری آنها می شود ، رابط کاربری گفته می شود.

 

رابط کاربری وبسایت

اگر قصد دارید برای شغل خود یک وبسایت راه اندازی کنید باید توجه داشته باشید که یکی از مهمترین بخش ها طراحی رابط کاربری آن است که نقش اساسی در جذب و حفظ کاربر دارد. حتی اگر مطالب و محصولات حرفه ای داشته باشید اما سایت شما رابط کاربری ضعیفی داشته باشد ، کاربر آن را ترک میکند و تمام هزینه و زمان شما هدر خواهد رفت و شما با گروهی از مخاطبان ناراضی روبرو خواهید شد ، اتفاقی که با یک انتخاب اصولی میشود از آن جلوگیری کرد و با ارائه یک طرح حرفه ای مخاطبان خود را دائمی کرده و اعتماد آنها را جذب کرد فقط باید توجه داشته باشید که یک طراح حرفه ای را انتخاب کنید که بتواند خروجی استاندارد و مطابق زمینه کاری شما ارائه دهد. در این زمینه نمونه کارهای هر طراح حرف آخر را میزند که شما میتوانید با بررسی نمونه کارهای طراحان مختلف و مقایسه آنها یک نفر را انتخاب کرده و پروژه خود را به او بسپارید . ما در دیزاینر چهار از سال ۱۳۹۱ در این زمینه فعالیت داریم و میتوانیم نیاز شما را در این زمینه برطرف کرده ، نمونه کارهای ما را در وب سایت ، پیج اینستا ، دریبل و بیهنس ما مشاهده کنید و با خیالی آسوده پروژه خود را به ما بسپارید.

 

جذاب دیده شوید

شعار ما در دیزاینر چهار این است که علاوه بر ارائه یه سایت حرفه ای و خلاق شما باید جذاب دیده شوید تا اعتماد و نظر کاربران خود را جلب نمایید ، اتفاقی که نیاز اولیه و مهم برای هر سایت هست و کارفرما باید آن را در اولویت خود قرار دهد .

طراح Ui المانها را باید در جای مناسب قرار دهد ، فرم ها اهمیت دارند ، دکمه ها باید در جای خود قرار بگیرند ، هدر و فوتر نقش اساسی دارند ، رنگ بندی و تمامی مواردی که باید رعایت شوند تا یک طرح اصولی و حرفه ای اجرا شود ، اگر استاندارد ها رعایت نشود همانطور که در بالا اشاره شد پروژه شما شکست خواهد خورد. طراح وظیفه دارد به شما مشاوره دهد و بر اساس نیاز شما و زمینه فعالیت کاری شما یک طرح استاندارد ارائه دهد که بتوانید در این بازار پر سود مشتریان خود را پیدا کرده و بازار هدف خود را شناسایی کنید. در واقع طراح ui از اصول گرافیک و زیبایی شناسی در راستای ایجاد یک رابط کاربری آسان استفاده می کند. مطمئنا سایتهایی را دیده اید که گرافیک و ظاهر زیبایی دارند اما تجربه کاربری مناسبی نداشته و در استفاده از آن دچار مشکل شده اید در واقع طراحی رابط کاربری خوب است که علاوه بر ظاهر گرافیکی شیک و زیبا استفاده از آن برای کاربر راحت باشد.