پرش لینک ها
Explore
Drag

سفارش طراحی رابط کاربری

سفارش طراحی رابط کاربری

طراحی ui سایت

ui مخفف کلمه انگلیسی user interface به معنی رابط کاربری میباشد.

رابط کاربری (ui) ابزار تعامل کاربر با وب سایت یا اپلیکیشن شماست . طراح رابط کاربری می بایست سفارش شما را به دقت بررسی کرده تا بتواند هدف شما و مجموعه شما را کاملا فهمیده و راه های ارتباط شما با مشتریان و بازدید کنندگان را پیدا کند ، علاوه بر ارائه یک طرح زیبا و به روز ، طراح میبایست یک خروجی حرفه ای و مناسب از نظر ui و ux به شما بدهد تا بتوانید بهترین نتیجه را از شروع کسب و کار خود در دنیای مجازی بدست آورید. اگر نتوانید با استفاده از رابط کاربری جذاب و حرفه ای در همان اندک زمانی که کاربر وارد سایت یا اپلیکیشن شما میشود آن را جذب نکنید ، کاربر از سایت خارج شده و مخاطبان خود را از دست میدهید.

سفارش طراحی ui

رابط کاربری شما نقش اساسی و اصلی در در جذب و حفظ مخاطبان شما دارد . تمامی المان ها و امکانات سایت باید به صورت استاندارد و رعایت اصول حرفه ای رابط کاربری و تجربه کاربری در کنار هم قرار گیرند تا بهترین نتیجه را برای شما و تیم شما به همراه داشته باشد ، اتفاقی که فقط با یک طراح حرفه ای و با جربه برای شما رقم خواهد خورد ، پس میبایست در انتخاب طراح خود دقت کرده و پروژه خود را با یک فرد حرفه ای پیش ببرید. ما در دیزاینر چهار با ده سال سابقه فعالیت در این حوزه میتوانیم به شما کمک کنیم تا طرحی که مدنظر شماست با بهترین و جذاب ترین حالت ممکن اجرا شود.
در طراحی رابط کربری صاویر ، رنگ ها ، سایز باکس ها و متن ها ، فاصله المان ها از هم ، پس زمینه های جذاب و حرفه ای ، هماهنگی بین متن ها ، نمودار ها و دکمه ها ، جدول ها و ویدئو ها و … باید به بهترین حالت ممکن در کنار هم قرار گیرند ، این اتفاق در صورتی بهترین خروجی را خواهد داشت که یه فرد حرفه ای و کاربلد آن را اجرا کند تا هم یک طرح زیبا داشته باشیم و هم یک طرح استاندارد بر اساس قوانینی ui و ux داشته باشیم.

رابط کاربری سایت

در دنیای امروز و در شرایط کنونی داشتن یک وب سایت یکی از اصلی ترین بخش های حضور در دنیای کسب کار اینترنتی است و اگر فروشگاه ، شرکت یا مجموعه ای نتواند در این دنیای جذاب مجازی حضور داشته باشد مشتریان و مخاطبان زیادی را از دست خواهد داد ، برای داشتن یک وب سایت حرفه ای و اصولی ابتدا میباید یک طراح رابط کاربری برای وب سایت شما یه طرح زیاد و جذاب اجرا کند تا در اولین قدم حضور در دنیای اینترنت بتوانید به بهترین شکل خود را نمایش داده و مخاطبان را به خود جذب کنید ، داشتن یک وب سایت استاندارد و زیبا میتواند اعتماد مشتریان و مخاطبان شما را جلب کند و راحت تر از شما خرید کنند ، تجربه ای که همه ما در این سالها داشته ایم که وب سایتی که محصول مدنظر ما را داشته و با قیمت مناسبی ارائه میکند ولی بخاطر ظاهر نامناسب سایت یا اپلیکیشن نمیتوانیم به آن اعتماد کنیم و از خرید خود منصرف میشویم.

 

چرا طراحی رابط کاربری توسط دیزاینر چهار

دیزاینر چهار با بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی های طراحی رابط کاربری وب سایت و اپلیکیشن و استفاده از جدیدترین نرم افزار ها و اصول این حوزه به شما کمک میکند تا بهترین خروجی را از سفارش خود به دست آورید.

ارائه هزینه و قیمت منصفانه و متناسب با بودجه شما
خلاقیت در اجرای طراحی رابط کاربری
پشتیبانی و مشاوره با متخصصان
ارائه طراحی شیک و مدرن در کنار رعایت اصول استاندارد
اجرای طرح با سرعت مناسب و زمان مناسب
نمونه کارهای زیاد در این حوزه

 در پایان امیدواریم که با این مطالب توانسته باشیم به شما برای شروع کار در این زمینه کمک کرده باشیم ، مطالب وبلاگ را دنبال کنید تا از جدیدترین اخبار و اطلاعات در رابطه با این حوزه باخبر شوید.

احمد یوسف وند

پیشنهاد

پروژه های منتخب

پروژه های در حال اجرا یا نهایی شده در ماه جاری

پیام بگذارید