پرش لینک ها
Explore
Drag

طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن

با افزایش استفاده از موبایل در میان مخاطبان اینترنتی و مردم ، وب سایتها مجبور به طراحی نسخه موبایل شدند تا این حجم بزرگ از کاربران را به خود جذب کنند.

نرم افزار های تخصصی که برای موبایل و تبلت ها ساخته می شوند را در اصطلاح اپلیکیشن یا اپ می نامند که میتوان با نصب آنها از امکانات و دسترسی هایشان استفاده نمود ، کاربران با استفاده از این نرم افزار ها به طور مستقیم دستوراتی را اجرا کرده و با ما ارتباط برقرار می کنند.

با افزایش استفاده از موبایل در میان مخاطبان اینترنتی و مردم ، وب سایتها مجبور به طراحی نسخه موبایل شدند تا این حجم بزرگ از کاربران را به خود جذب کرده و این فرصت ویژه را از دست ندهند . اتفاقی که روز به روز پر رنگ تر شده و نیاز به طراحی اپلیکیشن و نسخه موبایل برای وب سایت ها به نیازی ضروری تبدیل گشته است . اگر شما هم دارای سایت یا فروشگاه اینترنتی هستید و نسخه موبایل را راه اندازی نکرده اید بهتر است هر چه سریع تر دست به کار شده و آن را راه اندازی کنید تا این حجم گسترده از مخاطبان را از دست ندهید. در روزگاری که بیشترین آمار استفاده از اینترنت توسط گوشی های موبایل انجام میشود و مردم زمان زیادی را با این وسایل سپری میکنند ، عاقلانه این است که با داشتن یک اپ جذاب و کارآمد از این مخطبان استفاده کرد و هدفمند پیش رفت. اگر در گذشته اصرار بر داشتن وب سایت از طرف کارفرماها وجود داشت ، امروز این نیاز جای خود را به اپلیکیشن ها داده و باید در این حوزه هم فعال بود تا بتوان با رقیبان پیش رفت و از آنها پیشی گرفت . طراحی رابط کاربری اپلیکیشن و نسخه موبایل وب سایت ها را باید به دست متخصصان این حوزه داد تا بهترین خروجی را در اختیار شما قرار دهند . اگر در انتخاب طراح رابط کاربری خود دقت نکنید ، زمان و هزینه خود را از دست داده و نمیتوان مخاطبان را به خود جلب کرد .

طراحی اپ

با تکنولوژی همراه شوید

مقاومت کردن در برابر تکنولوژی و به روز بودن نتیجه خوبی نخواهد داشت و شما را دچار مشکل میکند ، اگر در این حوزه فعالیت نکنید دیر یا زود متوجه اشتباه خود خواهید شد و با تصمیم اشتباه فعالیت تجاری خود را به خطر خواهید انداخت . طراحان رابط کاربری میتوانند نیازهای شما را به خوبی بشناسند و مناسب با حوزه فعالیت شما یک طرح زیبا و کاربردی را به شما ارائه دهند. طراحی اپ موبایل در رونق گرفتن کسب و کار شما از اهمیست بسزایی برخوردار است و در ایجاد یک برندینگ حرفه ای به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید از رقیبان خود پیشی بگیرید . همچنین ایجاد ارتباط بهتر با کاربران و ایجاد تعامل مناسب را میتوانید با یک طراحی اپلیشکین حرفه ای داشته باشید و از امکانات آن استفاده کنید .

اپلیکیشن چیست

نرم افزار های تخصصی که برای موبایل و تبلت ها ساخته می شوند را در اصطلاح اپلیکیشن یا اپ می نامند که میتوان با نصب آنها از امکانات و دسترسی هایشان استفاده نمود ، کاربران با استفاده از این نرم افزار ها به طور مستقیم دستوراتی را اجرا کرده و با ما ارتباط برقرار میکنند. در طراحی اپلیکیشن ها باید اصول و قوائد طراحی رابط کاربری مناسب با این سایز و گرید بندی رعایت شود تا کاربر در استفاده از آن به مشکل بر نخورد و به راحتی فعالیت خود را انجام دهد. محدودیت هایی در طراحی اپلیکیشن ها به خاطر سایز آنها وجود دارد که میبایست در زمان اجرا در نظر گرفت و یک طرح کامل و اصوصلی تحویل کارفرما داده شود. برخلاف وبسایت که فضای زیادی در اختیار طراح قرار دارد و دست طراح در اجرا باز تر است در اپلیکیشن این فضا را در اختیار نداریم و باید امکانات را مناسب با این حجم از فضا هماهنگ کرده و در اختیار مخاطبان قرار دهیم که همین مورد یکی از مهمترین چالش های طراحان است. گاهی مجبود میشویم امکانات را در منو ها و باکسها گذاشته یا کاربر را به صفحات دیگر هدایت کنیم تا جزییات بیشتری در اختیارشان قرار دهیم.

رابط کاربری اختصاصی اپلیکیشن

طراحی رابط کاربری یکی از مهمترین قسمت ها در طراحی اپلیکیشن است و باید آن را به شخص متخصص سپرد تا بتواند یک طرح کامل هم از نظر طراحی و هم از نظر کاربردی بودن به ما تحویل دهد ، برای داشتن یک طرح اختصاصی و هماهنگ با برندینگ خود میبابست طراح از نقطه صفر طرح را اجرا کرده و با رعایت رنگ بندی ها ، فونت ها ، تحلیل کاربران و سایر اطلاعات آن را در طرح خود اجرا کند تا یک طرح کاملا اختصاصی برای اپلیکیشن داشته باشیم. دیزاینر چهار با ۱۰ سال سابقه در این زمینه با ارائه طرح های خلاقانه و حرفه ای به شما کمک میکند تا یک اپلیکیشن کاملا اختصاصی و مناسب با حوزه کاری خود داشته باشید.
همزمان با گسترش استفاده کاربران از دستگاه های موبایل و تبلت ، مدیران سایتها به این فکر افتادند که با طراحی اپلیکیشن های جذاب مخاطبان خود را باز هم جذب کرده و تلاش کنند با ارائه یک رابط کاربری استاندارد و زیبا آنها را در اپلیکیشن های خود نگهداری کنند . آمار زیاد این کاربران و استقبال آنها از اپلیکیشن ها و نسخه های موبایلی برای وب سایتها این امر را بیش از پیش ضروری میکند . ما در دیزاینر چهار با ۱۰ سال سابقه در این حوزه به شما این اطمینان را میدهیم که نیاز شما را برای داشتن یک رابط کاربری استاندارد و حرفه ای کاملا برطرف کرده و با ارائه نمونه کارهای زیاد در وب سایت ، اینستا گرام ، دریبل ، بیهنس و … در طول این سالها توانسته ایم جواب اعتماد کارفرماها را بدهیم وتمام تلاش خود را میکنیم تا بهترین خروجی را به شما کارفرمای عزیز ارائه دهیم.
در حوزه کاری ما (طراحی رابط کاربری) نمونه کارها حرف اصلی را میزند و شما کارفرمای عزیز میتوانید با مشاهده نمونه کارها و مقایسه با رقیبان ، با خیالی آسوده به ما اعتماد کرده و پروژه خود را به ما بسپارید.

مزیت های طراحی اپلیکیشن

تعامل با مخاطبان
دسترسی راحت تر
خدمات فروش بهتر
در دسترس بودن
جذب مخاطب راحت تر

 در پایان امیدواریم که با این مطالب توانسته باشیم به شما برای شروع کار در این زمینه کمک کرده باشیم ، مطالب وبلاگ را دنبال کنید تا از جدیدترین اخبار و اطلاعات در رابطه با این حوزه باخبر شوید.

احمد یوسف وند

پیشنهاد

پروژه های منتخب

پروژه های در حال اجرا یا نهایی شده در ماه جاری

پیام بگذارید