پرش لینک ها
Explore
Drag

طراحی ui فروشگاه

طراحی ui فروشگاه

طراحی ui فروشگاه

فروشگاه های اینترنتی امروزه با استقبال بی نظیری که کاربران از آنها داشته اند آرام آرام جای فروشگاه های حضوری را گرفته و مشتریان را به خود جذب میکنند .

طراحی ui فروشگاه

فروشگاه های اینترنتی امروزه با استقبال بی نظیری که کاربران از آنها داشته اند آرام آرام جای فروشگاه های حضوری را گرفته و مشتریان را به خود جذب میکنند . اتفاقی که سالها پیش تصورش هم برای ما سخت و غیر ممکن بود و با توجه به عدم محدودیت مکانی که بالاترین امتیاز این نوع فروشگاه ها هست در کنار شبانه روز بودن آنها ، میتوان گفت بهترین انتخاب برای فروشگاه داران خواهد بود و فروشندگانی که از این دنیای بی انتها بی نصیب بمانند به مرور از دور خارج خواهند شد و مشتریان خود را از دست خواهند داد ، با داشتن یک سایت فروشگاهی حرفه ای با یک رابط کاربری جذاب میتوانید فروش فوق العاده ای را تجربه کنید و کاربران آنلاین را به مشتریان خود اضافه کنید ، در کنار سایت فروشگاهی میتوانید نسخه موبایل را هم داشته باشید تا بتوانید علاوه بر کاربران وب ، کسانی که با موبایل در اینترنت جستجو میکنند شما را پیدا کنند و وارد سایت شما شوند ، در واقع باید به این نکته توجه کرد که بیشتر کاربران وب امروزه از موبایل استفاده میکنند و باید نسخه موبایل فروشگاه خود را هم راه اندازی کنید.

 

فروشگاه آنلاین

فروشگاه ها برای معرفی محصولات خود باید دقت کنند که علاوه بر تصاویر و توضیحات جذاب و حرفه ای ، یک رابط کاربری جذاب هم داشته باشند تا بتوانند نظر مخاطبان را به خود جلب کنند ، اعتماد کاربران به سایت ها و اپلیکیشن هایی که با ظاهری حرفه ای خود را ارائه میدهند بیشتر خواهد بود نسبت به یک سایت ساده و ابتدایی که حتی کاربر نمیتواند نیزهای خود را در آن پیدا کند و صفحات آن را چک کند ، رابط کاربری حتی در سئو سایت شما موثر است ، زمانی که کاربران از رابط کاربری شما راضی باشند زمان بیشتری در سایت و فروشگاه شما سپری میکنند ، این نکته روی ترافیک و نرخ تعامل شما موثر است و باعث بالا رفتن رتبه شما در موتورهای جستجو خواهد شد.

 

اهمیت طراحی رابط کاربری

در صفحه محصول فروشگاه اینترنتی شما ، اطلاعات زیادی در رابطه با محصول به کاربر ارائه میشود و چیدمان این اطلاعات از اهمیت بسزایی برخوردار است ، اگر طرح نتواند اطلاعات مد نظر شما را با یک طرح اصولی و حرفه ای به مخاطب نمایش دهد این امکان وجود دارد که خریداران خود را از دست دهید و فرصت فروش خود را بخاطر یک طرح ناقص از دست بدهید ، علاوه بر صفحه محصول صفحه دسته بندی محصولات هم از اهمیت زیادی برخوردار است و باید در طراحی این صفحه هم دقت زیادی داشته باشید تا بتوانید کاربران خود را محصول مدنظرشان برسانید.
اطلاعات کلیدی را در صفحه محصول میبایست در دید کاربران قرار دهیم تا بتوانند راحت آنها را پیدا کرده و به آنها دسترسی داشته باشند . عنوان محصول ، تصاویر باکیفیت محصول ، اطلاعات اصلی ، تعداد نظرات ، رای مشتریان ، قیمت ، دکمه خرید ، توضیحات کلی و مشخصات محصول و … را باید در صفحه محصول خود داشته باشید.

 

صفحات فروشگاه اینترنتی

اصلی ترین صفحات در فروشگاه های اینترنتی که باید در پروژه خود داشته باشید و حداقل صفحاتی هستند که باید برای فروشگاه خود طراحی کنید شمال صفحه اصل ، صفحه محصول ، دسته بندی محصولات ، سبد خرید ، ورود/ ثبت نام ، وبلاگ ، ادامه مطلب وبلاگ ، درباره ما ، تماس با ما و قوانین وبسایت هستند ، همانطور که گفته شد این صفحات اصلی ترین صفحات فروشگاه ها هستند و برای داشتن یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای باید صفحات بیشتری از جمله صفحات پنل کاربری ، سوالات متداول و… را باید داشته باشیم.

 

چرا طراحی رابط کاربری توسط دیزاینر چهار

دیزاینر چهار با بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی های طراحی رابط کاربری وب سایت و اپلیکیشن و استفاده از جدیدترین نرم افزار ها و اصول این حوزه به شما کمک میکند تا بهترین خروجی را از سفارش خود به دست آورید.

ارائه هزینه و قیمت منصفانه و متناسب با بودجه شما
خلاقیت در اجرای طراحی رابط کاربری
پشتیبانی و مشاوره با متخصصان
ارائه طراحی شیک و مدرن در کنار رعایت اصول استاندارد
اجرای طرح با سرعت مناسب و زمان مناسب
نمونه کارهای زیاد در این حوزه

 در پایان امیدواریم که با این مطالب توانسته باشیم به شما برای شروع کار در این زمینه کمک کرده باشیم ، مطالب وبلاگ را دنبال کنید تا از جدیدترین اخبار و اطلاعات در رابطه با این حوزه باخبر شوید.

احمد یوسف وند

پیشنهاد

پروژه های منتخب

پروژه های در حال اجرا یا نهایی شده در ماه جاری

پیام بگذارید

  1. ارسال نظر

    جواد عارفی پور می گوید:

    تعرفه های طراحی رابط کاربری به چه صورتی هست؟

  2. کدنویسی هم با خود شما هستش یا فقط رابط کاربری رو اجرا میکنید.