پرش لینک ها
Explore
Drag

3 منبع رایگان دانلود آیکون برای طراحی رابط کاربری

منبع دانلود آیکون

در این مطلب قصد داریم چندتا از برترین سایتهای دانلود آیکون رو معرفی کنیم تا در طراحی های خودتون بتونید از این سایت ها استفاده کنید . آیکون ها یکی از مهمترین المان ها در طراحی رابط کاربری وب سایت و اپلیکیشن هستند و به شما کمک میکنند تا طراحی بهتری اجرا کنید و کارفرما خروجی بهتری تحویل بگیرد.

 

در بین سایتهای معرفی شده ، سایت icons8.com پیشنهاد ما به شماست ، در این سایت میتوانید سبک ها مختلفی از آیکون را در اختیار داشته باشید.

۱- icons8.com

وب سایت icons8.com با ارائه بسته های مختلف و خروجی های استاندارد در سایز های مناسب طراحی رابط کاربری ، یکی از بهترین منابع دانود آیکون می باشد. مجموعه های این سایت در دو بخش رایگان و پولی ارائه داده میشوند و حتی خروجی svg را رایگان در اختیار شما قرار می دهد.

۲- flaticon.com

 

Flaticon یک وب سایت دانلود آیکون است که 2 میلیون آیکون رایگان را در اختیار کاربران قرار می دهد. همانطور که از نام این وب سایت پیداست، اکثر آیکون های این وب سایت به صورت مسطح و با طراحی ساده هستند. آیکون های این سایت با دسته بندی های فراوان و دسترسی راحت در اختیار کاربران قرار داده شده اند. در این سایت هم آیکون ها در دو گروه رایگان و پرمیوم قرار داده میشوند. یکی از امکانات جانبی این وب سایت ایجاد پترن با استفاده از آیکون ها انتخابی کاربر در سایز های متفاوت است که برای طراحان رابط کاربری استفاده های زیادی دارد.

۳-iconscout.com

 

یکی از سایت ها محبوب دانلود آیکون در بین طراحان رابط کاربری این سایت است که میتوانید به تعداد زیادی آیکون حرفه ای دسترسی داشته باشید.این سایت شامل میلیون ها آیکون ، تصاویر گرافیکی ، تصاویر سه بعدی و انیمشن است که میتواند نیاز شما را برای طراحی حرفه ای جبران کند.

 در پایان امیدواریم که با معرفی این سایت ها توانسته باشیم که کمکی به شما دوستان عزیز کرده باشیم تا بتوانید منابع مناسبی را پیدا کرده باشید و در پروژه های خود از آنها استفاده کنید. در صورتی که نیاز به مشاوره برای شروع کار در این زمینه داشتید می توانید با ما در ارتباط باشید.

احمد یوسف وند

پیشنهاد

پروژه های منتخب

پروژه های در حال اجرا یا نهایی شده در ماه جاری

پیام بگذارید